Dentmedico

Anamnestický dotazník

Prosím anamnestický dotazník vyplňte pečlivě, Informace jsou součástí zdravotní dokumentace a budou použity pro eventuální výběr antibiotik, lokální anestezie nebo některých chirurgických zákroků. Informace podléhají lékařskému tajemství.

Předem se prosím seznamte s veškerými podmínkami a cenami za ošetření v naší soukromé klinice DENT MEDICO. Jakékoliv dotazy Vám rádi zodpovíme.

Základní informace

v případě nutnosti zanechání vzkazu (nemoc lékaře, nutnost změny termínu objednání)

UPOZORŇUJEME KLIENTY, ŽE NEBUDE-LI OBJEDNANÝ TERMÍN ZRUŠENÝ MIN. 48 HODIN PŘEDEM, JSME OPRÁVNĚNI ÚČTOVAT ÚHRADU ČASOVÉ ZTRÁTY DLE AKTUÁLNÍHO CENÍKU.

Informace a nastavení

Zdravotní informace

Informace

V následujících dnech po ošetření můžete být kontaktován ze strany kliniky z důvodů zjištění Vaší spokojenosti s ošetřením.

Také naši kliniku můžete ohodnotit na našich internetových stránkách, ve vyhledávači Google nebo na serveru Známý Lékař. Váš názor nás zajímá.

Seznámil(a) jsem se a souhlasím s podmínkami ošetření i zárukami a s ceníkem hrazených výkonů. Vyplněné údaje jsou pravdivé a všemu rozumím.

Informace pro pacienty o podmínkách ošetření Informace o držení záruk

 

Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR)